Merk: | Naïf |
Materiaal: | natuurlijke ingrediënten, vrij van chemische toevoegingen |
Beschikbaarheid: | Op voorraad |
Deze verzachtende Baby Olie van Naïf wordt gemakkelijk opgenomen door de huid zonder dat deze een vettige laag achterlaat. De Olie hydrateert en beschermt de huid door midel van een combinatie van plantaardige oliën en essentiële vetzuren. Deze combinatie zorgt voor een soepele en heerlijk zachte huid. De Naïf Babyolie is gemaakt op basis van katoenzaad olie en bisabolol (kamille).
De babyolie is dermatologisch getest en vrij van chemische conserveringsmiddelen.
De Naïf zonnebrandcreme is gegarandeerd vrij van schadelijke stoffen als PEG, SLS/SLES, Phenoxyethanol, Parabenen of Minerale Oliën.
Je kunt de Naïf Baby Olie gebruiken na het bad of op elk ander moment dat je baby's huid wat droog aanvoelt. Je kunt het gebruiken als massage-olie en een beetje toevoegen aan het badje van je baby kan ook erg lekker zijn!
De Baby Olie van Naïf bestaat uit de volgende ingrediënten: Caprylic/Capric Triglyceride, Coco-Caprylate/Caprate, Parfum, Tocopherol, Helianthus Annuus Seed Oil, Gossypium Oil, Bisabolol.
Naïf is een Nederlands merk dat babyverzorgingsproducten op de markt brengt die gegarandeerd vrij zijn van onnodige en schadelijke toevoegingen. De verzorgingslijn van Naïf is een lijn voor de allerkleinsten. De producten zijn van hoge kwaliteit en bevatten alleen ingrediënten die je baby ook echt nodig heeft. Naïf heeft in samenwerking met een Zwitsers laboratorium, dermatologen en veel moeders de uiteindelijke producten ontwikkeld. De lijn is dermatologisch getest, hypoallergeen, PH-huidneutraal en zonder bestanddelen die eventueel schadelijk kunnen zijn voor je baby, jezelf of de natuur.
Ingrediënten: zie hierboven
Inhoud: 100ml
Leeftijd: 0+