Merk: | Wee Gallery |
Materiaal: | 100% biologisch katoen |
Beschikbaarheid: | Op voorraad |
Wee Gallery heeft haar collectie uitgebreid met een prachtige organic-lijn! Dit mooie tijger kussen is gemaakt in India en de prints zijn, zoals we van Wee Gallery gewend zijn, zwart wit! De contrasten van de prints spreken je baby al vroeg aan. En dat ze papa en mama aanspreken is natuurlijk altijd mooi meegenomen!
Het gave kussen is mooi te combineren met het Wee Gallery speelkleed. En er is nog een andere variant van het kussen:de beer.
Het kussen is gemaakt van 100% biologisch katoen en is gevoerd met 100% polyester. Geen chemische stoffen of vlamvertragers in de buurt van de tere huid van je baby!
Behalve dat de materialen die Wee Gallery gebruikt mooi en puur zijn, is de manier waarop het kussen is geproduceerd dat ook! Volledig Fair Trade!
Wee Gallery is een echt familiebedrijf; Surya en Dave Punto én de kinderen zijn allemaal betrokken bij het ontwerpen en testen van de producten. Moeder Surya is grafisch ontwerpster en vader Dave is leraar. Na de geboorte van hun zoon hebben ze zich verdiept in de ontwikkeling van baby’s. Toen zij ontdekten dat baby’s zich het meest aangesproken voelen tot de gezichten van hun ouders én tot figuren in zwart-wit, ontstond het idee voor de Wee Gallery kaarten. Wee Gallery streeft ernaar minimale verpakkingen te gebruiken en alles biologisch afbreekbaar te houden. Ze gebruiken voor hun kaarten gerecycled karton en soya inkt.
Materiaal: 100% biologisch katoen, voering: 100% polyester
Eigenschappen: gecertificeerd Fair Trade
Afmetingen: 33x38 cm
Kleur: wit met een zwarte print
Leeftijd: 0+